• https://www.instagram.com/hmkkalip
  • Anasayfa

KALİTE POLİTİKAMIZ

 
Kalite için Neler Yapıyoruz
                                              Kalite Sertifikamız
                   

HMK Kalıp olarak "Plastik ve Metal Ürünler İçin Kalıp Üretimi ve Tasarımı faaliyetleri’" çerçevesinde ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe tercih edilen bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak kalıpları ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak, ilgili taraflarımızın ihtiyaç ve isteklerine cevap vermek, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

Tüm çalışanlarımız müşteri odaklı çalışma felsefemizi benimser ve bu sürece katkıda bulunarak Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata'yı hedeflemektedir. 

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz. 

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli kârlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güvence altına almak, yasal şartlara uymak, tedarikçilerimizle karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir. 

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. 

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek HMK KALIP çalışanları olarak hepimizin görevidir.    

          

GENEL MÜDÜR

HAKAN AYDIN